Oszczędności na wagę złota

Zamiast lokować oszczędności w Bankach, gdzie raczą dać Tobie 2 % odsetek, proponuję inwestycję w złoto, ale nie na giełdzie. Proponuję zakup prawdziwego złota w sztabkach lub w monetach. Nie myśl jednak o sztabkach takich jak rezerwa federalna w Fort Knox, Szwajcarska Mennica sprzedaje sztabki od 1 - 1000 gram. Zapakowane w blistry z gwarancją odkupienia w dowolnym momencie. Zakupić możesz płacąc bezpośrednio całą kwotę. Można również płacić w ratach, nawet od 15 zł. oczywiście wydłuzy sie to znacznie w czasie zanim otrzymasz swoja sztabkę. 15 zł to minimalna kwota, wpłacać możesz dowolne kwoty. Czy na tym zarobisz? Wartość złota wciąż rośnie, ma również swoje spadki. Pomyśl o tym jednak przyszłościowo. Wpłacać możesz nawet dla swojego dziecka, za 20 lat będzie można sprzedać to złoto z ogromnym zyskiem, "jak znalazł" na start dla dziecka. Poniżej dwa z dostępnych propozycji:Jesteś zainteresowany, napisz do mnie na e-mail: expasset858@gmail.com

Chyba jak wszędzie są programy afiliacyjne, czyli otrzymasz prowizję od zakupów Twoich klientów.
Nie musisz z tego korzystać, to nie jest wymóg, możesz być Tylko klientem i dokonywać tylko zakupu, jeśli byś chciał podzielić zsie złotem z innymi rejestrujesz się jako partner.

Zapraszam.

czwartek, 16 kwietnia 2020

Maseczki

Maseczki zamów pisząc e-mail na deco.pudelka@gmail.com możesz wysłać sms z informacją.

Wykonuję na zamówienie:

- bawełniane maseczki z kolorowych materiałów wielokrotnego użytku bez miejsca na wkład.

- bawełniane maseczki z kolorowych materiałów wielokrotnego użytku z miejscem na wkład.

Wkładów nie posiadamy. Za wkład może posłużyć nawet kilka warstw ręcznika papierowego.

Informuję, że żadna z dostępnych na rynku maseczek nie ochroni Cię przed wirusem, dopóki ty oddychasz powietrzem przechodzącym przez maseczkę wirus też się przedostanie. Maseczki to nowa moda.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza