Szablony

Na tej stronie będziemy umieszczać szablony z których korzystamy.

     Szablony docelowo będą w dwóch formatach (jeśli wystarczy format A4 będzie tylko PDF), ogólnie dostępnym PDF oraz trudniej dostępnym DXF.
     PDF otworzysz w dowolnym programie odczytującym PDF, natomiast dla DXF w ostateczności wystarczy dowolny czytnik tych plików, acz Ci którzy mają u siebie dowolny program CADowski docenią dostępność szablonów w tym formacie. 

     Do otworzenia, edycji, czy nawet własnego zaprojektowania własnych szablonów i nie tylko, polecam bezpłatny program DraftSight, w celu głębszego zapoznania się programem zapraszam na stronę producenta http://www.draftsight.cns.pl/#  Z tej strony będzie można również ściągnąć najnowszą wersję. Aby móc nadal korzystać z dobrodziejstw tego darmowego programu po 30 dniach, trzeba program zarejestrować i nadal używać jako bezpłatny program.

Tymczasowo szablony są dostępne bez ograniczeń, wkrótce trzeba będzie się zalogować aby pobrać pliki. Plik PDF to gotowiec do wydruku. W pliku dxf są 2 rysunki, pierwszy w formacie A4 gotowy do wydruku na zwykłej drukarce, drugi do wydruku na ploterze. Plik DXF możesz dowolnie edytować. Oferuję również możliwość wydruku szablonu w dowolnym formacie, cena do uzgodnienia.

---------------------------------Szablon zaczerpnięty ze strony: handmadebytaja.blogspot.com

lalka tilda zając.pdf
lalka tilda zając.dxf

---------------------------------szablon 200x160.pdf
szablon 150x50.pdf
szablon 100x30.pdf

---------------------------------Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza