Nowe materace pod zamówienie

Możesz u nas zamówić również materac w dowolnym wymiarze, jeśli Twój poprzedni materac już dogorywa, to najlepsza pora wymienić na nowy.

A co jest najciekawsze? Że moje ceny będą zawsze lepsze od innych na rynku.

Oferuję Tobie materace pod zamówienie, czyli nie takie które leżą nie wiadomo ile czasu na magazynie wystawione za niebagatelne pieniądze, tylko wykonane pod zamówienie. Dziś zamawiasz i w przeciągu kilku dni świeży nowiutki materac zapakowany w folię jest u Ciebie. 
Materace które proponuję nie posiadają pokrowca. Spotkałem się z wieloma rodzajami pokrowców za nie małe pieniądze i zawsze się zastanawiałem jaki jest sens kupowania wypasionego materaca + wypasiony pokrowiec za drugie tyle. Jeśli kupuję taki dobry puszysty pokrowiec to do czego mi jeszcze materac? Na czym mam wypoczywać na pokrowcu czy na materacu? 
Uwierz mi, mam taki materac bez pokrowca, przykryty tylko zwykłym prześcieradłem z gumką. Idealne połączenie.

Co jest w ofercie?

1W - materac 1 warstwowy, dostępny w standardach EKO lub LUX
1WR - materac 1 warstwowy, z rowkami (strefami) na piance ułatwiającymi cyrkulację powietrza, dodatkowo rowki spełniają rolę zmiękczającą na styku ciała z materacem, dostępny w standardach EKO lub LUX
1WT - materac 1 warstwowy z pianki termoelastycznej VISco (tzw. Topper - osobny materac na górę), zamawiany jako nakładka na istniejące materace w celu zwiększenia komfortu

2W - materac z 2 różnych klejonych ze sobą pianek, dostępny w standardach EKO lub LUX
2WR - materac z 2 różnych klejonych ze sobą pianek z rowkami (strefami) na piance ułatwiającymi cyrkulację powietrza, dodatkowo rowki mogą spełniać rolę zmiękczającą na styku ciała z materacem jeśli występują na zewnętrznej części materaca, dostępny w standardach EKO lub LUX
2WT - materac z 2 różnych klejonych ze sobą pianek, gdzie dolna pianka jest w standardzie EKO lub LUX, a górna pianka jest zawsze VISco

2WRT - materac z 2 różnych klejonych ze sobą pianek, gdzie dolna pianka posiada rowki, ułatwiające cyrkulację powietrza, w standardzie EKO lub LUX a górna pianka jest zawsze VISco

3W - materac 3 warstwowy klejony z trzech pianek, gdzie środkowa warstwa jest najgrubsza a zewnętrzne dwie warstwy są chudsze i bardziej miękkie w standardzie EKO, LUX i VISco, w dowolnych grubościach

3WR - materac 3 warstwowy klejony z trzech pianek, gdzie środkowa warstwa jest najgrubsza a zewnętrzne dwie warstwy są chudsze i bardziej miękkie w standardzie EKO, LUX i VISco, w dowolnych grubościach, środkowa pianka posiada na powierzchni rowki (strefy) ułatwiające cyrkulację powietrza, dodatkowo rowki mogą spełniać rolę zmiękczającą na styku ciała z materacem jeśli występują na zewnętrznej części materaca.

3WT - materac z 2 różnych klejonych ze sobą pianek, dostępny w standardach EKO lub LUX + Topper (osobny materac z piankiVISco na górę)
3WRT - materac z 2 różnych klejonych ze sobą pianek z rowkami (strefami) na piance ułatwiającymi cyrkulację powietrza, dostępny w standardach EKO lub LUX + Topper (osobny materac z pianki VISco na górę)
Materace ubieramy w standardowe ubranko EKO (cienka siateczka)
Oznaczenia standardów:
EKO - nie mylić z ekologią, chodzi o ekonomię, a bardziej o najtańszą wersję pianki używanej do produkcji materacy, co nie znaczy że najgorszą.
LUX - pianka wysoko elastyczna, posiadająca wyższą sprężystość od pianki EKO. 
VIS - pianka termoelastyczna, na rynku spotykanych jest wiele różnych nazw tej samej pianki (lazy foam, pianka leniwa, visco, pianka z pamięcią kształtu), pianka zalecana dla osób ze schorzeniami kręgosłupa, stawów biodrowych.
Twardość materacy:

H1
 - miękki

H2 - średnio twardy
H3 - twardy
H4 - bardzo twardy

Polecam materac w wersji 3WT - gdzie zastosowane będą pianki w twardościach H2 i H3 - złączone w jeden materac z dodatkową pianką VISCO jako nakładka na materac. W tej kombinacji otrzymujemy 4 opcje twardości w jednej wersji.
FOR - Możesz zamówić również dowolne płaskie kształty, w dowolnych twardościach i dowolnych grubościach w maksymalnym wymiarze 200x200 cm.

POD - W mojej ofercie posiadam również poduszki piankowe wykonywane w kilku rodzajach: EKOLUXVIS, gdzie: EKO to wersja ekonomiczna, LUX – to wersja droższa z lepszej pianki, VIS – to wersja z pianki termoelastycznej.


Dzwoń, pisz, co tam uważasz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz